سفارش جعبه هاردباکس در جعبه سازی آتیس – موسسه چاپ و جعبه سازی آتیس جعبه هاردباکس

سفارش جعبه هاردباکس در جعبه سازی آتیس

سفارش جعبه هاردباکس در جعبه سازی آتیس

وبلاگ

 جعبه هاردباکس چیست؟ در این مطلب از چاپ و جعبه سازی آتیس به توضیح کاربرد جعبه هاردباکس و نیز نحوه سفارش آن در آتیس را می پردازیم. با ما همراه باشید!

ممکن است بارها اسم هاردباکس را شنیده باشید ولی نمیدانستید که چیست و یا چه کاربردی دارد. هاردباکس جعبه ای است که با استفاده از بهترین و مرغواب ترین مواد اولیه تولید و به بازار عرض میگردد. نام دیگر آن جعبه سخت ، باکس مقوایی ، پکیجینگ و تولید جعبه می باشد. این جعبه ها به دلیل ساختار با کیفیتی که دارند، از استحکان و مقاومت بالایی برخوردار است به همین جهت از آنها در حمل قطعات و وسیله های آسیب پذیر استفاده می گردد، مانند قطعات موبایل و کامپیوتر. اینگونه قطعات بسیار حساس هستند و اگر ضربه ای به آنها وارد شود ممکن است خسارت سنگینی را وارد کند پس استفاده از هاردباکس راهی مطمئن می باشد. ظاهر شکیل و رنگ و لعاب هارد باکس ها مشتری ها را ناخود آگاه به سمت خود جلب میکنند و در نوع انتخاب مشتری بسیار تاثیر گذار هستند.

مرتبط بخوانید: جعبه جواهرات روسینی

مثلا در نظر بگیرید که موبایل را در بسته بندی های بسیار معمولی و بدون محافظ به بازار عرضه می میکردند، چه اتفاقی می افتاد؟ قطعاً با کوچکترین ضربه قست های حساس گوشی مانند ال سی دی آن دچار شکستگی و آسیب میشد. که همین امر خسارت هنگفتی را به فروشنده و خریدار وارد می کرد و یا اینکه یک شیشه عطر گران بها به عنوان هدیه برای فردی مهم خریده اید، ترجیح میدهید آن را در جعبه ای با ظاهر معمولی و یا در جعبه ای با ظاهر زیبا و شکیل هدیه دهید؟

هاردباکس از ترکیب و کنار هم قرار گرفتن انواع مقوا با ضخامت های متفاوت ساخته می شود که معمولاً این مقوا ها را به رنگ سفید انتخاب می کنند و مقاومت بالایی را به جعبه می بخشد. جالب است بدانید که بر روی این جعبه ها میتوان چاپ افست انجام داد همچنین میتوان از سلفون و UV اسفاده کرد، در نتیجه تولیدی ها و کارخانه ها میتوانند به راحتی برند خود را بر روی آنها چاپ کنند.

جعبه هاردباکس

جعبه هاردباکس

از دیگر موارد استفاده هارد باکس میتوان به استفاده آن در صنایع غذایی مانند جعبه های شکلات ، بسته بندی جواهرات، بسته بندی جعبه های کادویی و تبلیغاتی اشاره کرد که هم بسیار مقاوند و هم میتوان بر روی آنها چاپ دلخواه را انجام داد.

چگونه میتوانیم هارد باکس را از جعبه های معمولی دیگر تشخیص دهیم؟ برای اینکار باید جعبه را لمس کنید چنانچه استحکام و سختی جعبه را احساس کردید و متوجه شدید قابل انعطاف نیست، این جعبه از نوع هارد باکس است ولی اگر اینگونه نبود و انعطاف پذیر بود هارد باکس نیست. راه دیگر برای شناسایی آن دقت به ظاهر جعبه است. اگر جعبه به سمت بیرون یا درون متمایل بود و خم شده بود پس جعبه سخت نیست.

مرتبط بخوانید: انواع مقوا و تمام نکات مهم درباره آن ها

علاوه بر چاپ افست و رنگ و UV میتوان بر روی جعبه برش های مختلف مثلا منحنی یا افقی وارد کرد و به جعبه ظاهری زیبا و متفاوت داد. همچنین میتوان بر روی جعبه از چرم و یا پارچه استفاده کرد که جعبه سخت را به محصولی شکیل و خاص تبدیل میکند و کسانی که میخواهند به محصول خود جلوه ای خاص بدهند میتوانند جعبه سخت را با روکش چرم یا پارچه سفارش دهند. البته باید در نظر داشته باشید که تنها لایه بلایی از این جنس است و از کیفیت و سختی جعبه کم نمیشود.

خلاصه مزایای استفاده از جعبه هاردباکس به شرح زیر است:

1- استفاده از جعبه هاردباکس صرفه اقتصادی دارد.

2- میتوان آنها را در طرح ها و رنگهای متفاوت تولید و توزیع کرد.

3- امکان چاپ افست بر روی آن وجود دارد.

4- میتوان از UV بر روی جعبه هاردباکس استفاده کرد.

5- امنیت کامل را برای محصول به  وجود می آورد.

6- استفاده از آنها راحت و حمل و نقل محصول را آسان میکند.

جعبه هاردباکس

جعبه هاردباکس

مجموعه چاپ و جعبه سازی آتیس با بهره گیری از حرفه ای ترین کادر طراحی جعبه و نیروی کار متخصص و مجرب با استفاده از جدیدترین و بروزترین ماشین آلات اتوماتیک و نیمه اتوماتیک جهت ساخت جعبه های مقوایی ،رفانتزی ( هارد باکس) فعالیت میکند.

آتیس باکس با در نظر گرفتن حوزه تخصص شما بهترین پیشنهادات بسته بندی را برای شما خواهد داشت. برای مشاوره رایگان در خصوص سفارش جعبه هاردباکس با ما تماس بگیرید:

  • تلفن: 02632748726-02695003697-09125169679

خدمات آتیس

لیست خدمات ما
  • طراحی، چاپ و جعبه سازی
  • جعبه‌های مقوایی، کارتنی و فانتزی