سفارش انواع جعبه با بهترین قیمت | جعبه سازی و چاپ آتیس | تولید انواع جعبه

سفارش انواع جعبه با بهترین قیمت

سفارش انواع جعبه با بهترین قیمت

وبلاگ

سفارش انواع جعبه با بهترین قیمت

بسته بندی یکی از مهم ترین مراحل تولید و ارائه انواع محصولات است و نقش قابل توجهی در افزایش فروش و جذب مشتریان بیشتر دارد. برای هر محصول نیاز به بسته بندی خاصی است که باید بر اساس کاربرد آن محصول باشد. همچنین باید به صورت حرفه ای طراحی شود که برای مشتری جذابیت داشته باشد. در این مطلب یک شرکت بسته بندی حرفه ای را به شما معرفی خواهیم داد که سفارش انواع جعبه را با بهترین قیمت انجام دهد. با ما همراه باشید.

 سفارش انواع جعبه در شرکت آتیس باکس

آتیس باکس یک شرکت کارتن سازی و جعبه سازی حرفه ای است که با بهترین قیمت انواع جعبه ها را طراحی و تولید می کند. با کمک آتیس باکس می توانید بسته بندی که متناسب با کاربرد محصول شما است را با هزینه مناسب تهیه کنید و گامی در جهت رسیدن به اهداف بزرگ خود و فروش بیشتر بر دارید. این مجموعه که از بهترین تولید کنندگان انواع جعبه ها، چاپ و بسته بندی است سفارش انواع جعبه را با بهترین قیمت و متناسب با کسب و کار شما می پذیرد.

چاپ و جعبه سازی آتیس از حرفه ای ترین کادر طراحی جعبه و نیروی کار متخصص و مجرب تشکیل شده است. همچنین این مجموعه از جدیدترین و بروزترین ماشین آلات اتوماتیک و نیمه اتوماتیک جهت ساخت انواع جعبه ها استفاده می کند.

سفارش انواع جعبه

سفارش انواع جعبه

سفارش انواع جعبه : نوع لمینتی

جعبه های لمینیتی بر اساس جنس نوع کارتن و یا تعداد لایه های زیرین و لایه لمینیت دارای انواع مختلفی می باشد. این نوع جعبه معمولا برای محصولاتی با وزن بیشتر از ۷۰۰ گرم مناسب است.

از نمونه کارهای آتیس باکس در زمینه جعبه لمینیتی می توان به جعبه لوازم یدکی تامر اشاره کرد. اندازه این جعبه ها 230*138*70  و  115*78*70می باشد. جنس این بسته بندی از نوع لمینیتی – روکش کرافت است و برای چاپ آن از 4 رنگ استفاده شده است.

با کلیک بر روی جعبه لمینتی می توانید اطلاعات بیشتری درباره سفارش انواع جعبه با بهترین قیمت کسب کرده و تصاویر مربوطه را مشاهده کنید.

سفارش ساک دستی در آتیس باکس

ساک دستی از انواع بسته بندی است که در شرکت بسته بندی آتیس باکس ارائه می شود. طراحی ساک دستی برای ارائه محصولات به صورت شیک و جذاب ضروری است.

یکی از نمونه کارهای آتیس باکس در این زمینه ساک دستی روسری خورشید می باشد که در جنس تحریر 120 گرم ارائه می شود. این محصول با چاپ 4 رنگ ارائه شده است.

انواع دیگر نمونه کارهای آتیس باکس را می توانید در لینک ساک دستی مشاهده کنید.

سفارش انواع جعبه

سفارش انواع جعبه

سفارش جعبه استوانه ای – قوطی مقوایی  در آتیس باکس

جعبه اسپیرال یا استوانه ای یکی از انواع بسته بندی می باشد که کاربرد های مختلفی دارد و برای بسته بندی انواع محصولات استفاده می شود. جعبه های استوانه ای که توسط آتیس باکس تولید می شوند از جنس مقوای سخت می باشند. این جعبه ها دارای قطر های گوناگونی هستند که بر اساس سایز محصول شما طراحی و ساخته می شوند.

از نمونه جعبه های استوانه ای آتیس باکس جعبه قطعات جهان پارت می باشد. جنس این کار از نوع مقوای سخت می باشد و با چاپ 4 رنگ و نوع سلفومات تولید شده است.

با کلیک بر روی جعبه استوانه ای – قوطی مقوایی می توانید اطلاعات بیشتری درباره نمونه ها کسب کرده و تصاویر مربوطه را مشاهده کنید.

سفارش جعبه مقوایی در آتیس باکس

جعبه مقوایی یا کارتن نوعی روش بسته بندی است که با مقوا درست می شود. این نوع جعبه ها برای بسته بندی کالاها و مواد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. آتیس باکس این نوع از جعبه ها را بر اساس نوع کالا و وزن آن طراحی و تولید می کند.

یکی از نمونه های  انواع سفارش جعبه ، کلکسیون بسته بندی زعفران قائنات می باشد که در مدل استندی، ته قفلی و پاکتی طراحی شده است. جنس کار لمینیتی می باشد و با چاپ 4 رنگ و یووی موضعی انجام شده است.

نمونه های بیشتر را می توانید با کلیک بر روی “مقوایی” مشاهده کنید.

سفارش انواع جعبه نوع هارد باکس – جعبه فانتزی

جعبه های فانتزی طرح ها و رنگ های مختلفی دارند و برای بسته بندی های فانتزی استفاده می شود. جنس این جعبه ها اغلب از نوع کارتنی و یا چوبی می باشد. همچنین در شکل های مختلفی مانند مربع، مستطیل، لوزی، مثلث و حتی چند ضلعی و نامتقارن عرضه می شود.

از نمونه کارهای آتیس باکس در این زمینه می توان به جعبه جواهرات سوارسکی اشاره کرد. این جعبه از نوع در و زیره پنجره دار می باشد و در سایر النگویی طراحی شده است. جنس این کار مقوای سخت می باشد و از چاپ تک رنگ – طلق استفاده شده است.

در لینک جعبه های هارد باکس – فانتزی نمونه های بیشتر را ببینید.

آتیس باکس با در نظر گرفتن زمینه تخصص شما بهترین پیشنهادات بسته بندی را برای شما خواهد داشت.

برای مشاوره رایگان در خصوص سفارش کارتن سازی ، جعبه سازی و یا مشاوره رایگان در خصوص سفارش جعبه قیمت خوب با ما تماس بگیرید:

چاپ و جعبه سازی آتیس طراح و تولید کننده انواع جعبه در ابعاد و قالبهای متنوع در خدمت شما عزیزان میباشد .

www.atisbox.com

 instagram : atisbox.ir

Tell : 09125169679 – 02632748726

 

خدمات آتیس

لیست خدمات ما
  • طراحی، چاپ و جعبه سازی
  • جعبه‌های مقوایی، کارتنی و هارد باکس
ارتباط در واتساپ