سفارش جعبه اسپیرال : بهترین کارگاه تولیدی! | جعبه سازی و چاپ آتیس | تولید انواع جعبه

سفارش جعبه اسپیرال : بهترین کارگاه تولیدی!

سفارش جعبه اسپیرال : بهترین کارگاه تولیدی!

وبلاگ

جعبه های اسپیرال، جعبه هایی هستند که به شکل استوانه ای می باشند. جعبه مقوایی استوانه ای کاربرد های مختلفی دارد و به عنوان یکی از انواع ظروف بسته بندی در دنیا مصرف می شود. شما می توانید با سفارش جعبه اسپیرال برای بسته بندی انواع محصولات استفاده کنید. آتیس باکس راهنمای شما در زمینه جعبه های اسپیرال خواهد بود.

از سفارش جعبه اسپیرال جهت جعبه های شانسی، جعبه های فانتزی قابل استفاده در صنایع بسته بندی مواد غذایی، بهداشتی، شیمیایی، لوازم یدکی خودرو، لوازم تحریر، اسباب بازی وغیره استفاده می شود.

جعبه های اسپیرال می توانند بر اساس محصول شما طراحی و تولید شوند.  در صنعت کارتن سازی و جعبه سازی  اغلب سفارش جعبه اسپیرال را بر اساس محصول شما طراحی می کنند.

جعبه های اسپیرال که توسط آتیس باکس تولید می شوند از جنس مقوای سخت می باشند. این جعبه ها دارای قطرهای گوناگونی می باشند و بر اساس سایز محصول شما ساخته می شوند. شما می توانید نمونه کارهای مربوط به سفارش جعبه اسپیرال را در قسمت اسپیرال – استوانه ای مشاهده کنید.

سفارش جعبه اسپیرال

سفارش جعبه اسپیرال

در طراحی و تولید این جعبه ها می توان از رنگ های مختلفی استفاده نمود. طراحی و انتخاب رنگ بسته به چیزی که قصد بسته بندی آن را دارید می باشد. در بسته بندی از نظر شکیل بودن و زیبایی ظاهر و انتخاب رنگ بندی مناسب  نقش مهمی در فروش و بازاریابی محصول در بازار های داخلی و صادرات محصول به بازار های خارجی دارد. همچنین  تصویر یا نوشته روی جعبه باید طوری باشد که انگیزه خرید در مصرف کننده ایجاد کند در واقع بسته بندی یک نوع فروشنده خاموش جهت محصول می باشد.

 

مرتبط بخوانید: سفارش جعبه فانتزی : بهترین کارگاه تولیدی!

 

چاپ و جعبه سازی آتیس از حرفه ای ترین کادر طراحی جعبه و نیروی کار متخصص و مجرب بهره گرفته و همچنین از جدیدترین و بروزترین ماشین آلات اتوماتیک و نیمه اتوماتیک جهت ساخت جعبه های اسپیرال ( استوانه ای ) و انواع جعبه های دیگر استفاده می کند. با توجه به اهمیت بسته بندی محصول و فروش بیشتر در بازار امروز مشاورین کار آزموده آتیس باکس آماده ارائه مشاوره جهت انتخاب بهترین و مقرون به صرفه ترین بسته بندی محصول شما عزیزان می باشند. با کمک آتیس باکس می توانید بسته بندی که متناسب با کاربرد محصول شما است تهیه کنید و گامی در جهت رسیدن به اهداف بزرگ خود و فروش بیشتر بر دارید.

آتیس باکس که از بهترین تولید کنندگان انواع جعبه ها، چاپ و بسته بندی است سفارش جعبه اسپیرال را متناسب با کسب و کار شما می پذیرد.

آتیس باکس با در نظر گرفتن زمینه تخصص شما بهترین پیشنهادات بسته بندی را برای شما خواهد داشت.

برای مشاوره رایگان در خصوص سفارش کارتن سازی ، جعبه سازی و یا مشاوره رایگان در خصوص سفارش جعبه اسپیرال با ما تماس بگیرید:

تلفن: 02632748726-02695003697-09125169679

خدمات آتیس

لیست خدمات ما
  • طراحی، چاپ و جعبه سازی
  • جعبه‌های مقوایی، کارتنی و هارد باکس
ارتباط در واتساپ